Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Baraniec
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
12
5
22
A
6
48
7
41
A
8
9
10
29
11
12
13
14
55
15
16
17
18
07
19
20
33
A
21
22
58
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla