Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Stacja Paliw
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
13
5
23
A
6
49
7
42
A
8
9
10
30
11
12
13
14
56
15
16
17
18
08
19
20
34
A
21
22
59
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla