Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Zarzyna
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
17
5
27
A
6
53
7
46
A
8
9
10
34
11
12
13
14
15
00
16
17
18
12
19
20
38
A
21
22
23
03
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla