Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Granitowa
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
19
5
29
A
6
55
7
48
A
8
9
10
36
11
12
13
14
15
02
16
17
18
14
19
20
40
A
21
22
23
05
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla