Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Niepodległości
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
48
A
5
6
13
7
07
A
8
9
55
10
11
12
13
14
13
15
16
17
33
18
19
20
01
A
21
22
18
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla