Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Babice ul. Śląska I
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
28
5
6
7
05
8
9
10
46
11
12
13
14
15
12
16
17
18
24
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy