Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Oświęcim Niwa
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
31
5
6
7
08
8
9
10
49
11
12
13
14
15
15
16
17
18
27
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy