Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Urząd Miasta
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
49
A
5
6
14
7
08
A
8
9
56
10
11
12
13
14
14
15
16
17
34
18
19
20
02
A
21
22
19
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla