Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Wyszyńskiego
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
51
A
5
6
16
7
10
A
8
9
58
10
11
12
13
14
16
15
16
17
36
18
19
20
04
A
21
22
21
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla