Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Wyszyńskiego
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
40
5
01
40
6
13
A
34
7
13
A
8
04
56
9
51
A
10
56
11
46
A
12
18
13
08
46
14
16
A
54
15
26
16
21
17
35
A
18
24
19
41
20
56
21
22
14
23
06
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla