Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Lodowisko
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
52
A
5
6
17
7
11
A
8
9
59
10
11
12
13
14
17
15
16
17
37
18
19
20
05
A
21
22
22
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla