Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Tychy Jana Pawła II
5
11
6
18
7
8
14
9
12
10
11
12
54
13
14
15
58
16
17
18
19
14
20
21
12
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy