Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
689
Brynów Różyckiego
kierunek:
Katowice Dworzec
5
19
52
6
17
52
7
17
52
8
17
52
9
17
47
10
17
47
11
17
47
12
17
47
13
17
47
14
17
52
15
17
47
16
17
47
17
17
47
18
22
52
19
20
43
20
43
21
43
22
43
23
07
35
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy