Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Orzesze Kościół
kierunek:
Mikołów Dworzec
5
17
6
7
02
8
32
9
10
02
11
32
12
13
32
14
15
02
16
02
17
32
18
19
32
20
21
32
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy