Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
695
Szopienice Bednorza
kierunek:
Mikołów Dworzec
6
41
7
41
8
41
9
46
A
10
46
A
11
46
12
46
13
46
14
46
15
46
16
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Murcki Szyb Stanisław