Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
695
Giszowiec Karolinki
kierunek:
Mikołów Dworzec
6
41
A
7
41
A
8
41
A
9
41
A
10
41
A
11
41
A
12
41
A
13
41
A
14
41
A
15
41
A
16
41
A
17
41
A
18
41
A
19
41
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Murcki Szyb Stanisław