Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
695
Zarzecze Kościół
kierunek:
Murcki Szyb Stanisław
5
40
A
6
40
A
7
40
A
8
40
A
9
40
A
10
11
12
45
A
13
45
A
14
45
A
15
45
A
16
45
A
17
45
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Mikołów Dworzec