Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
695
Kostuchna Kopalnia Murcki
kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
5
41
6
41
7
41
8
41
9
41
10
41
11
12
13
41
14
41
15
41
16
41
B
17
41
C
18
41
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Szopienice Kościół
C - Kurs do przystanku Giszowiec Kościół