Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
695
Murcki Leśników
kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
5
48
6
48
7
48
8
48
9
48
10
48
11
12
13
48
14
48
15
48
16
48
B
17
48
C
18
48
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Szopienice Kościół
C - Kurs do przystanku Giszowiec Kościół