Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
695
Murcki Wzgórze Wandy
kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
5
50
6
50
7
50
8
50
9
50
10
50
11
12
13
50
14
50
15
50
16
50
B
17
50
C
18
50
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Szopienice Kościół
C - Kurs do przystanku Giszowiec Kościół