Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
695
Zarzecze Kościół
kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
5
23
6
23
7
23
8
23
9
23
10
23
11
12
13
23
14
23
15
23
16
23
B
17
23
C
18
23
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Szopienice Kościół
C - Kurs do przystanku Giszowiec Kościół