Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Tężnia
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
21
A
6
32
A
53
7
46
8
17
46
9
46
10
17
11
17
12
17
13
17
A
46
A
14
36
B
15
51
16
16
46
17
17
53
A
18
46
A
19
56
A
20
44
21
20
A
22
47
A
23
46
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa