Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Osiedle "W"
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
37
A
6
48
7
48
8
48
9
48
10
48
11
50
12
13
18
A
48
14
15
18
48
16
48
17
48
18
48
19
46
20
21
24
A
22
28
A
23
48
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia