Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Cielmice Ks. Szojdy
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
30
A
6
41
A
7
8
9
10
11
12
13
26
A
55
A
14
45
B
15
16
17
18
02
A
55
A
19
20
05
A
21
29
A
22
56
A
23
55
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa