Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Paprocany Dymarek
kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
4
09
5
12
6
08
C
32
7
10
C
29
8
35
9
40
10
25
11
25
12
11
13
10
14
31
48
15
29
16
10
C
41
17
20
18
35
19
40
20
13
21
09
22
32
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tychy Dworzec PKP