Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
699
Gliwice Plac Piastów
kierunek:
Brzezinka Nobla
4
38
B
55
5
21
51
6
21
51
7
21
51
B
8
21
9
21
10
21
B
11
21
B
12
21
B
51
13
21
51
14
21
51
15
21
51
16
21
B
51
B
17
21
18
21
19
23
B
20
03
23
53
21
23
22
23
B
23
26
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Osiedle Waryńskiego Pętla