Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
707
Dzierżno Młyńska
kierunek:
Dzierżno Pętla
5
29
A
6
7
8
9
10
11
12
13
34
A
14
15
16
17
18
34
B
19
20
21
34
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łabędy Huta
B - Kurs do przystanku Czerwionka Przepompownia