Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
707
Dzierżno Cegielnia
kierunek:
Pyskowice Szpitalna
5
47
C
6
46
C
7
38
8
23
9
23
C
10
13
11
53
12
33
13
45
C
14
45
C
15
55
C
16
45
C
17
23
C
18
23
19
38
20
23
21
22
32
C
23
07
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Pyskowice Plac Wyszyńskiego