Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
707
Czerwionka Wytw. Mas Bitum.
kierunek:
Pyskowice Szpitalna
6
22
7
8
9
10
11
12
13
14
22
15
16
17
18
19
22
20
21
22
22
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Pyskowice Plac Wyszyńskiego