Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
707
Dzierżno Młyńska
kierunek:
Pyskowice Szpitalna
5
39
C
6
38
C
7
30
8
9
15
C
10
11
45
12
13
37
C
14
37
C
15
47
C
16
37
C
17
18
15
19
30
20
21
22
24
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Pyskowice Plac Wyszyńskiego