Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
707
Dzierżno Młyńska
kierunek:
Pyskowice Szpitalna
5
44
C
6
43
C
7
35
8
20
9
20
C
10
10
11
50
12
30
13
42
C
14
42
C
15
52
C
16
42
C
17
20
C
18
20
19
35
20
20
21
22
29
C
23
04
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Pyskowice Plac Wyszyńskiego