Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
716
Dąbrowa Górnicza Długosza
kierunek:
Łęknice Pogoria III
7
17
57
8
37
9
17
57
A
10
37
A
11
17
A
57
A
12
37
A
13
17
A
57
14
37
15
17
57
16
37
17
17
A
57
A
18
37
A
19
17
A
57
20
37
21
17
57
22
37
A
23
17
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Dworzec PKP