Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Siemianowice Powstańców
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
5
22
6
7
22
A
8
22
A
9
22
A
10
22
A
11
22
A
12
22
A
13
22
14
22
A
15
22
A
16
22
A
17
22
A
18
22
A
19
22
A
20
22
21
22
22
22
23
21
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Giszowiec Kolista Pętla
B - Kurs do przystanku Wilhelmina Skrzyżowanie