Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Kolonia Wysockiego Woźniaków
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
26
5
6
23
7
16
8
16
9
16
10
16
11
16
12
16
13
16
14
23
15
16
16
16
17
16
18
16
19
16
20
16
21
23
22
23
23
23
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek