Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Szopienice Bednorza
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
03
33
5
01
31
6
03
33
7
03
33
8
03
33
9
03
33
10
03
33
11
18
12
03
33
13
03
33
14
03
33
15
03
33
16
03
33
17
33
18
33
19
35
20
35
21
35
22
35
23
34
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek