Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Dąbrówka Mała Pod Młynem
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
41
5
6
40
7
33
8
33
9
33
10
33
11
33
12
33
13
33
14
40
15
33
16
33
17
33
18
33
19
33
20
33
21
40
22
40
23
38
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek