Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Giszowiec Radosna
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
18
5
6
15
7
08
8
08
9
08
10
08
11
08
12
08
13
08
14
15
15
08
16
08
17
08
18
08
19
08
20
08
21
15
22
15
23
15
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek