Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
737
Dąbrówka
kierunek:
Dąbrówka Kościół
7
04
A
8
04
A
9
10
11
12
13
06
A
58
A
14
15
39
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Wielowieś Centrum Przesiadkowe