Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
739
Jasiona Boczna
kierunek:
Pyskowice Szpitalna
8
30
9
10
11
12
13
14
15
02
A
16
24
17
28
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pyskowice Plac Wyszyńskiego