Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
743
Wielowieś Kościół
kierunek:
Tworóg Kościół
7
52
B
8
9
10
32
C
11
12
13
02
B
14
15
22
C
16
17
18
02
B
19
20
42
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Boruszowice Hanusek
C - Kurs do przystanku Mikołeska