Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
743
Wielowieś Kościelna
kierunek:
Tworóg Kościół
7
53
B
8
9
10
33
C
11
12
13
03
B
14
15
23
C
16
17
18
03
B
19
20
43
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Boruszowice Hanusek
C - Kurs do przystanku Mikołeska