Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
75
Tychy Pływalnia
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
0
06
1
2
3
4
5
07
A
38
6
08
A
38
7
09
39
8
09
39
9
09
39
10
09
11
09
12
09
13
09
A
14
09
39
15
09
39
16
09
39
17
09
39
18
09
39
19
08
20
06
21
06
A
22
06
23
06
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia