Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
75
Tychy Tęcza
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
0
10
1
2
3
4
5
12
A
43
6
13
A
43
7
14
44
8
14
44
9
14
44
10
14
11
14
12
14
13
14
A
14
14
44
15
14
44
16
14
44
17
14
44
18
14
44
19
12
20
10
21
10
A
22
10
23
10
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia