Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
75
Paprocany Pętla
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
0
16
1
2
3
4
5
18
A
49
6
19
A
49
7
20
50
8
20
50
9
20
50
10
20
11
20
12
20
13
20
A
14
20
50
15
20
50
16
20
50
17
20
50
18
20
50
19
18
20
16
21
16
A
22
16
23
16
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia