Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
75
Mikołów Gronie Wspólna
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
4
46
A
5
17
47
A
6
17
47
7
17
47
8
17
47
9
17
47
10
47
11
47
12
47
A
13
47
14
17
47
15
17
47
16
17
47
17
17
47
18
17
47
19
46
20
46
A
21
46
22
46
23
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia