Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
78
Połomia Leśniczówka
kierunek:
Miedary Posesja 17
6
45
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Wojska Szkoła