Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
788
Brzezinka Laryska
kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
5
34
A
6
7
42
C
8
9
32
A
10
11
32
A
12
13
32
14
15
32
A
16
17
02
A
18
42
A
19
20
12
A
21
42
22
23
41
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców
B - Kurs do przystanku Brzezinka Centrum
C - Kurs do przystanku Mysłowice Kopalnia