Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
79
Dąbrowa Górnicza Konopnickiej
kierunek:
Będzin Kościuszki
5
16
58
6
52
7
36
8
32
9
10
22
11
12
12
13
22
14
12
15
10
16
02
47
17
18
24
19
20
11
21
45
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy