Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
830
Dąb Kościół
kierunek:
Bytom Dworzec
3
57
A
4
08
20
32
44
56
5
09
21
33
45
57
6
09
21
33
45
57
7
09
21
33
45
57
8
09
21
33
45
57
9
09
21
33
45
57
10
09
21
33
45
58
11
13
28
43
57
12
09
21
33
45
57
13
09
21
33
45
57
14
09
21
33
45
57
15
09
21
33
45
57
16
09
21
33
45
57
17
09
21
33
45
57
18
09
21
33
45
57
19
20
32
44
20
08
32
50
21
10
30
50
22
10
30
50
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Rynek