Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
84
Strzemieszyce Stacyjna
kierunek:
Mydlice Pętla
4
43
5
04
38
59
6
31
7
06
36
8
10
47
9
10
47
10
10
47
11
10
47
12
10
47
13
20
41
14
26
47
15
26
47
16
07
17
02
17
47
18
12
19
06
58
20
48
21
30
22
36
23
08
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy